استابلایزر

· 1 min read
استابلایزر

استابلایزر (stabilizer) یا تثبیت کننده‌های ولتاژ صنعتی برای اطمینان از تجهیزات الکترونیکی حساس و با ظرفیت بالا در برابر ولتاژ نوسان در انبار آشنا هستند. بنابراین استابلایزر یک وسیله الکتریکی است که ولتاژ ثابتی را برای بار (ولتاژ) در حالت بیش از حد و کم ولتاژ فراهم می‌کند. استابلایزرهای تکفاز برای مناطق مختلف مسکونی و استابلایزرهای سه فاز برای حفاظت از لوازم صنعتی استفاده می‌شوند. مناطق کلیدی که باید در خرید استابلایزر مناسب سروو موتوری نظر گرفته شوند، اساساً ماهیت، دامنه استفاده از کنترل برنامه شما و درجه تغییرات ولتاژ است که در سیستم مورد استفاده شما تعیین می‌شود. بنابراین باید از توان و ولتاژ و جریان مصرفی دستگاه‌های خود اطلاعات کافی را داشته باشید.

استابلایزرهای دلتا و استابلایزر یاسکاوا برخی از ویژگی‌های این نوع استابلایزر عبارتند از وجود هسته داخلی تماما مس، خروجی ثابت 220 ولت در مدل‌های تک فاز و 380 ولت در مدل‌های سه فاز، دارای سیستم تنظیم درصد خطا و هم چنین با دارا بودن سه صفحه نمایش دیجیتال، امکان مشاهده همزمان ولتاژ ورودی و ولتاژ خروجی و آمپر مصرفی را برای شما فراهم می‌کند.
بازرگانی پیمان الکتریک به عنوان یکی از بزرگترین و فعال‌ترین واردکننده انواع استابلایزر تک فاز خانگی و صنعتی و به عنوان تنها نماینده رسمی استابلایزر سه فاز سرووموتوری در ایران می‌باشد.

فراموش نکنید که برای یک وسیله الکتریکی یا الکترونیکی هیچ چیز مهم‌تر از یک منبع تغذیه پایدار فلیتر و حفاظت شده نیست. برای اینکه یک تجهیز عملکرد مورد نظر خود را به بهترین نحو انجام دهد، یک ولتاژ تغذیه درست و تثبیت شده نیاز دارد. وظیفه یک استابلایزر ولتاژ آن‌ است که یک ولتاژ مطلوب تجهیزات را بدون توجه به میزان نوسان، فراهم کند.

برای خرید محصولات استابلایزر با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

33992998 21 0098


33993009 21 0098

واتس آپ : 09127701494

با توجه به اینکه عمر وسایل برقی به پایداری مقدار جریان و ولتاژ دریافت شده از آن‌ها بستگی دارد، با هر تغییر غیرمجاز در میزان ولتاژ، عمر مفید دستگاه‌ها کاهش می‌یابد، بنابراین برای رفع این مشکل، تثبیت کننده ولتاژ (استابلایزر) راندمان خود را نشان می‌دهد.

این تغییرات ممکن است در مصارف خانگی کمتر دیده شود، اما در کاربردهای صنعتی که روزانه با انواع تجهیزات الکتریکی و غیرمولد برق انجام می‌شود، وجود یک استابلایزر stabilizer مهم است.

افت ولتاژ شبکه باعث ایجاد اختلال در ورودی ولتاژ می‌شود که برای برخی از دستگاه‌های حساس بسیار مخرب است. این اختلالات بر قدرت و کارایی موتورهای الکتریکی و دستگاه‌ها تأثیر منفی می‌گذارد و همچنین باعث اتلاف انرژی می‌شود.

بنابراین برای کنترل ولتاژ ورودی و جلوگیری از افت ولتاژ در دستگاه‌هایی مانند کامپیوتر، یخچال، تلویزیون، اجاق‌های مایکروویو، تهویه هوا، آسانسور، ماینر، دستگاه‌های CNC و ... شما می‌توانید استابلایزر مناسب منزل و یا در موارد صنعتی، استابیلایزر صنعتی را خریداری کرده و آن‌ها را در قسمت ورودی برق قرار دهید. با این کار عمر دستگاه‌های برقی و الکترونیکی خود را افزایش داده و از خرابی زودرس آن‌ها خلاص می‌شوید.

راهنمای خرید  استابلایزر  را از لینک مقابل مشاهده نمایید.